Ošetření citlivé pleti

Kosmetická kůra          zobrazit   zavřít  x 

Písmo zlaté viz popis stránek

Ryamar ošetření citlivé pleti s amarantem + ampulka kyseliny hyaluronové je výživné a regenerační ošetření, které má zklidňující a protistresové účinky. Dokonale pleť zklidní, uvolní, odstraní začervenání pokožky, které je důsledkem stresu a významně zlepší regeneraci pleti. Zlepšuje hydrataci pleti, čímž zabraňuje jejímu vysychání. Péče je vhodná na unavenou, suchou, citlivou i olupující se pleť. Exotický Amarant je posvátná rostlina Inků, která dává luxusní olej, který se něžně postará i o tu nejnáročnější, citlivou nebo přesušenou pokožku. Už první dotek laskavce, jak se exotická rostlina česky nazývá, je velmi příjemný a navrací pokožce pohodu.

Co je to fůzní metoda ?   zobrazit   zavřít  x

Fůzní metody patří mezi nejúčinnější kreativní kosmetické ošetření. Jsou založeny na kreativní kombinaci kosmetického ošetření a využití kosmetických technologií jako je mezoterapie, sonoforéza, ultrazvuk s aplikací koncentrovaných aktivních látek v ampulkách. Můžete očekávat násobné zlepšení kvality pleti.

Jak probíhá fůzní ošetření ?      zobrazit   zavřít  x

Klientce kosmetička odlíčí pleť mlékem a tonikem. Neinvazivním chemickým peelingem dokonale pleť vyčistí. Mezoterapií aplikuje aktivní látky do střední vrstvy mezodermu /glabela, vrásky okolo očí, nosoretní rýhy/, sonoforézou je penetruje hluboko do pleti a ultrazvukovým liftingem restartuje kolagenová vlákna. Fůzní kosmetickou kůru zakončí relaxace s pleťovou maskou, kterou kosmetička masáží vyhladí a na závěr aplikuje ochranný pleťový krém.

Pro koho je fůzní ošetření vhodné ?      zobrazit   zavřít  x

Fůzní ošetření je určeno pro klientky, které mají rády a ocení kvalitně odvedenou práci, nadstandardní přístup a servis, stejně jako mimořádnou účinnost nabízené procedury a také pro ty, které potřebují maximální péči o svou osobní „image” a chtějí vypadat co nejlépe každý den.

Jak probíhá klasické kosmetické ošetření v našem salonu ?      zobrazit   zavřít  x

Klientce kosmetička odlíčí pleť mlékem a tonikem. Pleť vyčistí neinvazivním chemickým peelingem po kterém je vyčištěna a připravena na přijímání hydratačních a výživných látek. Chemický peeling dokonale otvírá cestu následně aplikovaným kosmetickým přípravkům, jež pak mohou pronikat do hlubších vrstev pokožky. Následuje aplikace pleťová masky. Účinek masky a ampulky znásobí předem provedený chemický peeling a sonoforéza během masky. Sonoforéza penetruje hydratační a výživné látky hluboko do pleti. Masáží kosmetička vyhladí masku a na závěr aplikuje ochranný pleťový krém. Ošetření je určeno pro klientky, které mají rády a ocení kvalitně odvedenou práci. Díky tomuto kreativnímu kosmetickému postupu můžete očekávat násobný výsledek kosmetické kůry.  

      Koncentrované aktivní látky v ampulkách od lékařské firmy MCCM medical cosmetics /kyselina hyaluronová, proteoglykany, DMAE, kolagen, dexpantenol, vitamin C 20 % aj./ násobně zvyšují výsledný efekt každého kosmetického ošetření.   

     Po kliku se zobrazí ceník

Cena ošetření fůzní metodou 1.950 Kč 

Cena ošetření klasickou metodou obličej a krk 1.200 Kč

Zakoupením balíčku 3 ošetření za 3.000 Kč ušetříte krásných 600 Kč + dárek 690 Kč lifting  ultrazvukem = celkem ušetříte 1.290 Kč

Cena ošetření klasickou metodou obličej, krk a dekolt 1.400 Kč

Zakoupením balíčku 3 ošetření za 3.600 Kč ušetříte krásných 600 Kč + dárek 690 Kč lifting  ultrazvukem = celkem ušetříte 1.290 Kč

Kosmetická ošetření

∞ Anti - aging Caviar Care 

∞ Argan Care with Gold s výplní vrásek 

Hydratační s kyselinou hyaluronovou 

Liftingové s ASC III 

více informací

Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým a my uděláme radost Vám. Za nákup dárkového poukazu dostanete od nás jako dárek jedno z našich ošetření ZDARMA.

Kupte dva dárkové poukazy a druhý máte za polovinu.

více informací

Čistá pleť

BEZ KOMPROMISU

Co se v široké veřejnosti neví 

chemický peeling dokonale čistí pleť !

Úspěšně léčí akné !

více informací