Mezo-Botox like

Mezo-Botox like

Mezo-Botox like je technika, která slouží k aplikaci Myoxinolu do povrchových vrstev kůže mezodermu. Myoxinol je účinná přírodní netoxická alternativa botou. Účinně působí v boji proti mimickým vráskám, vyskytujícím se kolem očí a úst a omezuje jejich tvorbu.

Mezo-botox je dobrý pro oživení povrchní vrstvy pokožky. Ošetření je vhodné na jemné linky a vrásky, které jsou obvykle vidět na povrchu kůže jako drobné criss-cross vrásky. Ideální zaměření tohoto ošetření je na stresovaný, unavený, sluncem zvrásněný a vybitý obličej.

Tato metoda může být použita k ošetření drobných linek nejen na obličeji, ale také na dekolt, krk a ruce, které jsou velmi populární oblasti. Způsobí uvolnění tonu,čímž dojde k vyhlazení jemných povrchových linek. Doporučuje se zopakovat po 2-4 týdnech 2-3 ošetření.

Účinek Myoxinolu : Myoxinol při vnějším použití vede k jemné fixaci svalstva obličeje a umožňuje tak jemné, ale efektivní kosmetické ošetření. Působí velmi šetrně, protože neochromuje svaly (jako např. botox injekce), nedochází k mechanismu tzv zmrzlého vzhledu, pouze uvolňuje rysy obličeje, mimické vrásky a nenarušuje mimiku obličeje. Současně chrání pleť před škodlivým vlivem volných radikálů a tak působí proti procesu předčasného stárnutí ovlivněnému životním prostředím. Efekt je reverzibilní s trváním 3-8 měsíců

Co je Myoxinol ? MYOXINOL je komplex oligopeptidů, který je biologicky zpracován z výtažku ibišku jedlého (Hibiscus Aesculentus). Tyto peptidy rostlinného původu podobně jako botox bojují proti vráskám, zabraňují mechanickému účinku mimických obličejových svalů. Tato novinka zpomaluje biologický proces stárnutí buněk a mechanicky zabraňuje stahování obličejových svalů a tím i zabraňuje vzniku horizontálních a vertikálních vrásek na čele, drobných vrásek kolem úst a očí.

Ceník Mezo-Botox like :  Cena ošetření za obličej, krk 3.000 Kč    Cena ošetření dekolt 3.000 Kč  ∞  Zakoupením balíčku 3 ošetření za 7.500 Kč ušetříte 1.500 Kč

Cena ošetření je dle množství použitého materiálu, rozsahu a času ošetření

Kosmetická ošetření

∞ Anti - aging Caviar Care 

∞ Argan Care with Gold s výplní vrásek 

Hydratační s kyselinou hyaluronovou 

Liftingové s ASC III 

více informací

Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým a my uděláme radost Vám. Za nákup dárkového poukazu dostanete od nás jako dárek jedno z našich ošetření ZDARMA.

Kupte dva dárkové poukazy a druhý máte za polovinu.

více informací

Čistá pleť

BEZ KOMPROMISU

Co se v široké veřejnosti neví 

chemický peeling dokonale čistí pleť !

Úspěšně léčí akné !

více informací