Lifting

/lifting = zpevnění, vypnutí, korekce vrásek/

Lifting ultrazvukem       zobrazit    zavřít  x  

Kosmetická kůra          zobrazit    zavřít  x            

Mezo botox like            zobrazit    zavřít  x

Mezoterapie                 zobrazit    zavřít  x

Chemický peeling          zobrazit    zavřít  x

Písmo zlaté viz. popis

Lifting obličeje ultrazvukem 

Lidský organismus, vč. kůže, má neustálou schopnost regenerace. Liftingový ultrazvuk přirozené regeneraci pleti pomůže. Ultrazvukové vlny působí na podkoží a restartují kolagenové vlákna a “splasklý” kolagen se reaktivuje a obnoví korzet pleti. Věkem narušená kolagenová vlákna jsou ultrazvukem přirozeně obnovována a regenerována. Dochází k tzv. syntéze (spojování) kolagenu. Tímto dojde k hloubkovému vypnutí pokožky a vyplnění vrásek.

       

Přikládáním hlavice, která vysílá ultrazvukové vlny, se aktivní látky preparátů díky vlnám ultrazvuku snadněji vstřebávají do hlubších vrstev pleti a dochází k lepšímu účinku regenerace pleti. Ultrazvukový lifting je výborný doplněk každé kosmetické kůry.

Více o ultrazvuku  zobrazit    zavřít  x

Ultrazvuk není jen medicínská vyšetřovací metoda. Své uplatnění nalezl ultrazvuk i v rámci rehabilitace ve fyzikální terapii, k prevenci a léčbě zdravotních problémů, dermatologii a kosmetice.

V dermatologii a kosmetice působí ultrazvuk, mimo jiné, na elastin (vláknitá bílkovina, složka svaloviny) a kolagen (jednoduchá bílkovina obsažená v kůži, šlachách a ve vazivu) přirozeně je obnovuje a regeneruje.

Ultrazvuk je mechanické vlnění o neslyšitelné frekvenci nad 20 000 Hz. Pro kosmetické účely využíváme ultrazvuk o frekvenci 1 až 3 MHz, které účinně proniknou do povrchových i hlubokých tkání.

Ultrazvuk má na lidský organismus významné fyziologické účinky napomáhající v regeneraci a rehabilitaci postižené tkáně. Vlivem ultrazvuku dochází k mikromasáži molekul a k lokálnímu zvýšení teploty tkání. Ultrazvuk díky tomu zvyšuje propustnost kapilár a tím zvyšuje prokrvení okolní tkáně.

To má za následek řadu pozitivních fyziologických účinků: příznivě ovlivňuje – urychluje metabolismus (látkovou výměnu), zvyšuje propustnost kapilár, působí spasmolyticky - látky uvolňují spasmy (křeče) hladkého svalstva, vede k poklesu aktivity sympatiku (vegetativních nervů), s následným zlepšením prokrvení tkáně a svalovou relaxací, zlepšuje regenerační schopnosti poškozené tkáně, urychluje léčbu, má analgetické účinky.

   Po kliku se zobrazí ceník

Cena ošetření obličeje 690 Kč

Zakoupením balíčku 3 ošetření za 1.320 Kč ušetříte krásných 750 Kč

Cena ošetření krku a dekoltu 690 Kč

Zakoupením balíčku 3 ošetření za 1.320 Kč ušetříte krásných 750 Kč        

Kosmetická kůra

Lifting Care s ASC III + ampulka je prestižní péče s vypínacím a zpevňujícím účinkem, která také současně hydratuje pokožku a mírní vrásky. Působí proti  předčasnému stárnutí, zlepšuje stav ochablé pleti a napomáhá redukovat výrazové vrásky. Dodává pleti jas a zářivý vzhled. Obsažený lipozom ASC III působí na nervová zakončení buněk, aby začaly produkovat kolagen. Ošetření provádíme fůzní metodou díky které dosahujeme naprosto skvělých viditelných výsledků. Podle přání klientky rádi provedeme i klasický kosmetický postup ošetření.

      

Co je to fůzní metoda ?   zobrazit   zavřít  x

Fůzní metody patří mezi nejúčinnější kreativní kosmetické ošetření. Jsou založeny na kreativní kombinaci kosmetického ošetření a využití kosmetických technologií jako je mezoterapie, sonoforéza, ultrazvuk s aplikací koncentrovaných aktivních látek v ampulkách. Můžete očekávat násobné zlepšení kvality pleti.

Jak probíhá fůzní ošetření ?      zobrazit   zavřít  x

Klientce kosmetička odlíčí pleť mlékem a tonikem. Neinvazivním chemickým peelingem dokonale pleť vyčistí. Mezoterapií aplikuje aktivní látky do střední vrstvy mezodermu /glabela, vrásky okolo očí, nosoretní rýhy/, sonoforézou je penetruje hluboko do pleti a ultrazvukovým liftingem restartuje kolagenová vlákna. Fůzní kosmetickou kůru zakončí relaxace s pleťovou maskou, kterou kosmetička masáží vyhladí a na závěr aplikuje ochranný pleťový krém.

Pro koho je fůzní ošetření vhodné ?      zobrazit   zavřít  x

Fůzní ošetření je určeno pro klientky, které mají rády a ocení kvalitně odvedenou práci, nadstandardní přístup a servis, stejně jako mimořádnou účinnost nabízené procedury a také pro ty, které potřebují maximální péči o svou osobní „image” a chtějí vypadat co nejlépe každý den.

Jak probíhá klasické kosmetické ošetření v našem salonu ?      zobrazit   zavřít  x

Klientce kosmetička odlíčí pleť mlékem a tonikem. Pleť vyčistí neinvazivním chemickým peelingem po kterém je vyčištěna a připravena na přijímání hydratačních a výživných látek. Chemický peeling dokonale otvírá cestu následně aplikovaným kosmetickým přípravkům, jež pak mohou pronikat do hlubších vrstev pokožky. Následuje aplikace pleťová masky. Účinek masky a ampulky znásobí předem provedený chemický peeling a sonoforéza během masky. Sonoforéza penetruje hydratační a výživné látky hluboko do pleti. Masáží kosmetička vyhladí masku a na závěr aplikuje ochranný pleťový krém. Ošetření je určeno pro klientky, které mají rády a ocení kvalitně odvedenou práci. Díky tomuto kreativnímu kosmetickému postupu můžete očekávat násobný výsledek kosmetické kůry.   

 

Koncentrované aktivní látky v ampulkách od lékařské firmy MCCM medical cosmetics /kyselina hyaluronová, proteoglykany, DMAE, kolagen, dexpantenol, vitamin C 20 % aj./ násobně zvyšují výsledný efekt každého kosmetického ošetření.

     

 Po kliku se zobrazí ceník

Cena ošetření fůzní metodou 1.950 Kč

Cena ošetření klasickou metodou obličej a krk bez chemického peelingu 800 Kč

Cena ošetření klasickou metodou obličej, krk a dekolt bez chemického peelingu 1.000 Kč

Cena ošetření klasickou metodou obličej a krk 1.200 Kč

Zakoupením balíčku 3 ošetření za 3.000 Kč ušetříte krásných 600 Kč + dárek 690 Kč lifting  ultrazvukem = celkem ušetříte 1.290 Kč

Cena ošetření klasickou metodou obličej, krk a dekolt 1.400 Kč

Zakoupením balíčku 3 ošetření za 3.600 Kč ušetříte krásných 600 Kč + dárek 690 Kč lifting  ultrazvukem = celkem ušetříte 1.290 Kč

Mezo-Botox like

Mezo-Botox like je technika, která slouží k aplikaci Myoxinolu do povrchových vrstev kůže mezodermu. Myoxinol je účinná přírodní netoxická alternativa botou. Účinně působí v boji proti mimickým vráskám, vyskytujícím se kolem očí a úst a omezuje jejich tvorbu.

Mezo-botox je dobrý pro oživení povrchní vrstvy pokožky. Ošetření je vhodné na jemné linky a vrásky, které jsou obvykle vidět na povrchu kůže jako drobné criss-cross vrásky. Ideální zaměření tohoto ošetření je na stresovaný, unavený, sluncem zvrásněný a vybitý obličej.

Tato metoda může být použita k ošetření drobných linek nejen na obličeji, ale také na dekolt, krk a ruce, které jsou velmi populární oblasti. Způsobí uvolnění tonu,čímž dojde k vyhlazení jemných povrchových linek. Doporučuje se zopakovat po 2-4 týdnech 2-3 ošetření.

Účinek Myoxinolu        zobrazit    zavřít  x

Myoxinol při vnějším použití vede k jemné fixaci svalstva obličeje a umožňuje tak jemné, ale efektivní kosmetické ošetření. Působí velmi šetrně, protože neochromuje svaly (jako např. botox injekce), nedochází k mechanismu tzv zmrzlého vzhledu, pouze uvolňuje rysy obličeje, mimické vrásky a nenarušuje mimiku obličeje. Současně chrání pleť před škodlivým vlivem volných radikálů a tak působí proti procesu předčasného stárnutí ovlivněnému životním prostředím. Efekt je reverzibilní s trváním 3-8 měsíců 

Co je Myoxinol ?     zobrazit    zavřít  x

MYOXINOL je komplex oligopeptidů, který je biologicky zpracován z výtažku ibišku jedlého (Hibiscus Aesculentus). Tyto peptidy rostlinného původu podobně jako botox bojují proti vráskám, zabraňují mechanickému účinku mimických obličejových svalů. Tato novinka zpomaluje biologický proces stárnutí buněk a mechanicky zabraňuje stahování obličejových svalů a tím i zabraňuje vzniku horizontálních a vertikálních vrásek na čele, drobných vrásek kolem úst a očí.

   Po kliku se zobrazí ceník

Ceník Mezo-Botox like 

Cena ošetření za celý obličej 2.500 Kč

Zakoupením balíčku 3 ošetření za 6.000 Kč ušetříte 1.500 Kč

Cena ošetření krku a dekoltu 2.500 Kč

Zakoupením balíčku 3 ošetření za 6.000 Kč ušetříte 1.500 Kč

Cena ošetření je dle množství použitého materiálu, rozsahu a času ošetření

Mezoterapie

Mezoterapie je jedno z velmi účinných anti-agingových ošetření s liftingovým efektem, při kterém se speciální výživné a regenerační roztoky s vysokou koncentrací vitamínů, aminokyselin, koenzymů, peptidů a kyseliny hyaluronové aplikují pomocí mezoterapie přímo do pokožky. Jedná se o minimálně invazivní metodu, která přirozeně podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, vypíná kůži a vyrovnává povrchové vrásky.

Mezoterapie zpevňuje ochabující pokožku, lehkým vyplněním objemu tváří současně podporuje mladistvý a odpočatý výraz velmi jemně a přirozeně.

Účinky mezoterapie jsou viditelné ihned po zákroku. Pro dlouhodobé udržení efektu je doporučeno zopakovat sérii ošetření dle doporučení dermokosmetičky.

  

Jaký je estetické výsledek mezoterapie?     zobrazit   zavřít  x

Mezoterapie aktivuje činnost fibroblastů (zárodečných buněk), tím zlepšuje regeneraci a hydrataci pokožky. Mezoterapií lze zjemnit či vyhladit jemné až středně hluboké vrásky obličeje, krku, dekoltu. Zlepšuje rovněž strukturu pokožky hřbetů rukou a vypíná ji. Úspěšně je využívána ke zpevnění kontur obličeje.

Jaký je průběh ošetření? zobrazit   zavřít  x

Před ošetřením je oblast důkladně očištěna a dezinfikována. Mesopenem je aplikován roztok do střední vrstvy kůže (tzv. mezodermu), tedy přibližně do hloubky 3mm. Vpichy jsou téměř nebolestivé právě z důvodu extrémní tenkosti použitých jehliček. Pokud je klient citlivý na bolest, je možno provést přípravu před zákrokem aplikací znecitlivujícího krému.

Jaké látky se užívají k mezoterapii?   zobrazit   zavřít  x

Omlazující a podpůrné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin, enzymů a stopových prvků k podpoře metabolizmu pokožky, regeneraci buněk a syntéze kolagenu. Pokud je pokožka vysušená a chceme-li vypnout i drobné vrásky je vysoce účinná mezoterapie s obsahem kyseliny hyaluronové. Vede k intenzivní hydrataci s následným vypnutím a zpevněním pokožky.

Je výsledek mezoterapie trvalý?    zobrazit   zavřít  x

Mezoterapie má silný účinek. Patří k podpůrným metodám, jejichž efekt se prodlužuje postupným dávkováním, které dlouhodobě aktivuje kožní buňky, kolagen a revitalizuje kožní povrch. Maximální efekt je patrný krátce po zákroku, a proto bývá využíván u příležitostí svateb, oslav narozenin nebo před vystupováním na veřejnosti. Doporučujeme 2-3 ošetření v intervalu 2-4 týdny.

Lze mezoterapii kombinovat s jinými metodami?     zobrazit   zavřít  x

Kombinace s dalšími metodami např. ultrazvukovým liftingem podpoří efekt plánovaného ošetření k dosažení svěžího a přirozeného vzhledu.

Jaké mohou být nežádoucí účinky mezoterapie?     zobrazit   zavřít  x

Rekonvalescence po mezoterapii je velmi individuální dle rozsahu zákroku a typu pokožky. Standardně se může klient zařadit do běžného společenského a pracovního života zpravidla druhý den. Někdy může přetrvávat mírný otok ošetřené oblasti, ojediněle může vzniknout i několik drobných modřinek, které se do několika dnů vstřebávají.Bezprostředně po ošetření a následné dva dny je vhodné se vyvarovat intenzivnímu slunění a při slunečním záření používat vysoké ochranné faktory- SPF 50. 

   Po kliku se zobrazí ceník 

Ceník Mezoterapie

Cena ošetření celého obličeje kyselinou hyaluronovou 2.500 Kč

Zakoupením balíčku 3 ošetření za 6.000 Kč ušetříte 1.500 Kč + dárek 690 Kč lifting  ultrazvukem = celkem ušetříte 2.190 Kč

Cena ošetření krku a dekoltu kyselinou hyaluronovou 2.500 Kč

Zakoupením balíčku 3 ošetření za 6.000 Kč ušetříte 1.500 Kč + dárek 690 Kč lifting  ultrazvukem = celkem ušetříte 2.190 Kč

Cena ošetření je dle množství použitého materiálu, rozsahu a času ošetření

Chemický peeling 

         

Je neinvazivní rychlý a účinný postup používaný k omlazení – rejuvenaci. 

Efektivně řeší celou řadu problémů a defektů na pokožce – vrásky, mimické vrásky, pružnost a pevnost, pigmentové skvrny, akné. Vhodný pro všechny, kdo očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti. Pleť je viditelně hladší, vyhlazená, vypnutá, hydratovaná a barevný tón pleti je sjednocený.

Chemický peeling je velmi bezpečnou a zároveň účinnou léčebnou a zkrášlovací metodou, která mnohdy nahrazuje mnohem finančně nákladnější ošetření. Lze ho kombinovat také s řadou dalších omlazovacích metod např.  liftingovými a anti-age maskami, botox maskami, ultrazvukem apod. Po chemickém peelingu je pleť na tyto omlazovací metody nejlépe připravena a dokonale vyčištěna. Peelingem ošetřujeme obličej, krk, dekolt, kruhy pod očima, záda, hřbety rukou, lokty.

Co se v široké veřejnosti neví - peeling léčí akné. Jedná se o nejvhodnější metodu u velmi mastné pleti a pleti s akné. Vyhlazuje jizvičky po akné.

Jak působí chemický peeling  zobrazit    zavřít x

Chemický peeling odlučuje buňky, jež mohou a mají být odstraněny. Působí tak, že narušuje  “buněčné pojivo”, které udržuje staré buňky na pokožce a brání tak pronikání hydratačních a výživných přípravků. Tak otvírá cestu následně aplikovaným kosmetickým přípravkům, jež pak mohou pronikat do hlubších vrstev pokožky jako jsou například oblasti, kde se nachází kyselina hyaluronová. Zvyšuje schopnost pleti zadržet hydratační složky kosmetických přípravků. Proto byl v poslední době zaznamenán velký zájem o účinky chemického peelingu. Doporučuje se zopakovat 2-3 ošetření po 2-4 týdnech.

Popis ošetření chemickým peelingem.  zobrazit    zavřít x

Před ošetřením dermokosmetička diagnostikuje stav pleti, upřesní a vysvětlí typ ošetření a cenu. Ošetření trvá přibližně 40-60 minut, kdy je nejdříve pleť odlíčena, vyčištěna. Následně je proveden chemický peeling, neutralizace, aplikace speciální pleťové masky. Po ošetření je pleť chráněna krémem se slunečním faktorem 50+. Výsledky jsou viditelné od prvního ošetření. Odborná dermokosmetička Vám napíše „recept“ jak se o svou pleť co nejlépe postarat i doma po peelingu.

Jak působí chemický peeling na akné, maz a jeho tvorbu?  zobrazit    zavřít x

Mezi profesionální, velmi moderní, prostředky pro léčbu akné a mastné pleti náleží chemickému peelingu. Jedná se o nejvhodnější metodu u velmi mastné pleti. Doporučené jsou  koncentrace okolo 20 - 25% kyseliny azelaové a salicylové s pH 1,3-1,7. Nižší koncentrace mají díky zvýšenému pH slabší efekt, naopak vysoké koncentrace (nad 40%) jsou příliš dráždivé. Maz o pH 4 – 5,5 reaguje s kyselinou za vzniku rozpustných solí. Peeling léčí akné dvojím účinkem - mazoregulačním a antioxidačním. Udržuje pod kontrolou množení bakterií přítomných v komedonech. Působí protizánětlivě a napomáhá mírnit zánět při akné.

         

  Po kliku se zobrazí ceník

Ceník chemického peelingu

Omlazení pleti, odstranění akné a pigmentace

Ošetření obličeje včetně aplikace masky 1.200 Kč

Zakoupením balíčku 3 ošetření za 3.000 Kč ušetříte krásných 600 Kč + dárek 690 Kč lifting  ultrazvukem = celkem ušetříte 1.290 Kč

Ošetření obličeje, krku a dekoltu včetně aplikace masky 1.600 Kč

Zakoupením balíčku 3 ošetření za 4.000 Kč ušetříte krásných 800 Kč + dárek 690 Kč lifting  ultrazvukem = celkem ušetříte 1.490 Kč

Odstranění akné a pigmentace na zádech

Ošetření horní poloviny zad 1.200 Kč

Zakoupením balíčku 3 ošetření za 3.000 Kč ušetříte krásných 600 Kč

Ošetření celá záda 1.900 Kč

Zakoupením balíčku 3 ošetření za 5.000 Kč ušetříte krásných 700 Kč

Omlazení hřbetů rukou

Cena ošetření 900 Kč

Zakoupením balíčku 3 ošetření za 2.000 Kč ušetříte krásných 700 Kč

           

Kosmetická ošetření

∞ Anti - aging Caviar Care 

∞ Argan Care with Gold s výplní vrásek 

Hydratační s kyselinou hyaluronovou 

Liftingové s ASC III 

více informací

Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým a my uděláme radost Vám. Za nákup dárkového poukazu dostanete od nás jako dárek jedno z našich ošetření ZDARMA.

Kupte dva dárkové poukazy a druhý máte za polovinu.

více informací

Čistá pleť

BEZ KOMPROMISU

Co se v široké veřejnosti neví 

chemický peeling dokonale čistí pleť !

Úspěšně léčí akné !

více informací