Kosmetická ošetření

Peelingové ošetření vč. peelingové masáže která zbaví pleť odumřelých buněk a aktivuje ji k produkci nových. Tak budou mít všechny krémy a další pečující přípravky mnohem lepší propustnost do pleti a tím také vyšší účinnost.

Cena ošetření obličej, krk 690 Kč *

Cena ošetření obličej, krk a dekolt 840 Kč

Čistění pleti vč. masky a masáže je určeno pro všechny typy pleti a všechny věkové kategorie.

Čištění pleti je naprostý základ v péči o pleť. Pokud pokožka není správně vyčištěná, póry jsou ucpané a není možné, aby se aktivní látky z kosmetických přípravků dostaly hlouběji do pleti. Můžete používat ten nejlepší a nejúčinnější krém, ale bez správného čištění vám to nebude nic platné.

Cena ošetření obličej, krk 790 Kč *

Cena ošetření obličej, krk a dekolt 940 Kč

 

Anti - aging Caviar Care + ampulka je prestižní péče zaměřená na korekci a prevenci stárnutí pleti. Preventivně působí proti vzniku výrazových vrásek a mírní vrásky již existující. Dodává pleti pevnost a pružnost. Zlepšuje stav ochablé pleti, dodává pokožce jas a zářivý vzhled.

Cena ošetření obličej, krk 990 Kč

Cena ošetření obličej, krk a dekolt 1.140 Kč

 

Lifting Care s ASC III + ampulka je prestižní péče s vypínacím a zpevňujícím účinkem, která také současně hydratuje pokožku a mírní vrásky. Působí proti  předčasnému stárnutí, zlepšuje stav ochablé pleti a napomáhá redukovat výrazové vrásky. Dodává pleti jas a zářivý vzhled. Obsažený lipozom ASC III působí na nervová zakončení buněk, aby začaly produkovat kolagen.

Cena ošetření obličej, krk 990 Kč

Cena ošetření obličej, krk a dekolt 1.140 Kč

 

Hydratační ošetření s kyselinou hyaluronovou + ampulka kyseliny hyaluronové je prestižní péče pro zvýšení hydratace pleti všech věkových kategorií. Kyselina hyaluronová, která je přirozenou součástí mezibuněčné hmoty, váže na sebe vodu, a tím obnovuje kvalitu pleti a viditelně vyhlazuje drobné vrásky. Na kvalitě ošetření se významně podílí i extrakty z mořských řas, které dodávají pleti vysoké množství minerálních látek a proteinů, kdy se maximálně projeví liftingový efekt. Ošetření s kyselinou hyaluronovou dokonale hydratuje, vyživuje, zachovává pleť vláčnou a mladistvou.

Cena ošetření obličej, krk 990 Kč

Cena ošetření obličej, krk a dekolt 1.140 Kč

 

Argan Care with Gold s výplní vrásek + revitalizační sérum se zlatem s extrémně vysokým obsahem kyseliny hyaluronové je top prestižní péče s obsahem rozjasňujícího 24karátového zlata a vzácného bio arganového oleje, který pleť kvalitně vyživuje a regeneruje. Hlavní aktivní látka zajišťující okamžitých účinek způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti. Druhá aktivní látka zajišťující okamžitý účinek, kdy dochází k postupnému vyplňování vrásek vlastním tukem. Kombinace obou zmíněných látek zajišťuje vynikající efekt.

Cena ošetření obličej, krk 1.080 Kč

Cena ošetření obličej, krk a dekolt 1.230 Kč

 

Ryamar ošetření citlivé pleti s amarantem + ampulka kyseliny hyaluronové je výživné a regenerační ošetření, které má zklidňující a protistresové účinky. Dokonale pleť zklidní, uvolní, odstraní začervenání pokožky, které je důsledkem stresu a významně zlepší regeneraci pleti. Zlepšuje hydrataci pleti, čímž zabraňuje jejímu vysychání. Péče je vhodná na unavenou, suchou, citlivou i olupující se pleť. Exotický Amarant je posvátná rostlina Inků, která dává luxusní olej, který se něžně postará i o tu nejnáročnější, citlivou nebo přesušenou pokožku. Už první dotek laskavce, jak se exotická rostlina česky nazývá, je velmi příjemný a navrací pokožce pohodu.

Cena ošetření obličej, krk 990 Kč

Cena ošetření obličej, krk a dekolt 1.140 Kč

 

Ošetření očního okolí

Formování obočí (k ošetření / samostatně)          50 Kč * / 100 Kč

Barvení obočí (k ošetření / samostatně)              40 Kč * /   80 Kč

Barvení řas (k ošetření / samostatně)                 90 Kč * / 180 Kč

Mezo-Botox like

Lorem ipsum dolor sit amet

consectetuer adipiscing elit. Vivamus porttitor turpis ac leo. Morbi scelerisque luctus velit. Phasellus et lorem id felis nonummy placerat. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

  • Praesent vitae arcu tempor neque lacinia pretium.
  • Excepteur sint occaecat cupidatat non proident,
  • sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Morbi imperdiet, mauris ac auctor

dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. Integer in sapien. Aenean fermentum risus id tortor. Maecenas libero. In convallis.

Mezoterapie

Chemický peeling

Kosmetická ošetření

∞ Anti - aging Caviar Care 

∞ Argan Care with Gold s výplní vrásek 

Hydratační s kyselinou hyaluronovou 

Liftingové s ASC III 

více informací

Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým a my uděláme radost Vám. Za nákup dárkového poukazu dostanete od nás jako dárek jedno z našich ošetření ZDARMA.

Kupte dva dárkové poukazy a druhý máte za polovinu.

více informací

Čistá pleť

BEZ KOMPROMISU

Co se v široké veřejnosti neví 

chemický peeling dokonale čistí pleť !

Úspěšně léčí akné !

více informací