O salonu

V Salonu 30 ∞ thirty forever nabízíme pro klienty kosmetická ošetření, relaxační kosmetické masáže a omlazovací kůry např. mezoterapii kyselinou hyaluronovou, omlazení ultrazvukem a chemickým peelingem. Pracujeme s profesionální českou bylinnou kosmetickou RYOR, která má letitou zkušenost a ctíme její filosofii, že nejlépe Vám může poradit profesionálně vyškolená kosmetička. 

Za názvem salonu se skrývá přání našich klientek zůstat navždy třicítkami. Ošetření pleti technikami a postupy s použitím přípravků, spojením kosmetiky RYOR a lékařské firmy MCCM medical cosmetics, s aktivními přírodními látkami Vám odborně vyškolená dermokosmetička přání zůstat navždy třicítkou může splnit.

Navzdory tomu, co si někteří lidé stále ještě myslí, dnes už dávno není kosmetika jen o čištění, základní obličejové masáži a barvení obočí, jako to bylo kdysi. Dnes se dá kvalitními produkty výrazně měnit stav pleti a správně zvolenou péčí jí pak udržovat po dlouhou dobu.

Navštivte náš salón a a ocitnete se na chvilku v jiném světě. Ve světě s poklidnou atmosférou lehce provoněnou kořením, světel svíček a klidnou relaxační hudbou.

Náš salón si zakládá zejména na profesionálním přístupu k našemu klientovi, protože jsme si vědomi, že to je to, co člověk v dnešní době nejvíc potřebuje a vyžaduje. To aby o něho bylo s láskou pečováno. Proto také nabízíme 100% garanci vrácení peněz v plné výši, když by klient s našimi službami nebyl spokojený.

Je dobré vědět, že dnešním trendem už není vypadat za každou cenu mladší než jsme, ale vypadat skvěle na svůj věk. Důležité je, aby jsme se o sebe staraly s láskou a úctou, aby naše pleť vypadala pěstěně a my byly sami se sebou spokojeni.

Mnoho krásných kosmetických zážitků Vám přeje

                                           Lenka Huptysová a Katka Souralová

                                                            kosmetičky a majitelky Salonu 30 ∞ thirty forever

Interiér Salonu 30 ∞ thirty forever

                                   

Majetilka firmy RYOR Ing. Eva Štěpánková dokazuje kvalitu kosmetiky RYOR. Na svých 70 let vypadá o 20 let mladší, co myslíte.

                                                                                                                                                                                       

Koncentrované aktivní látky v ampulkách a chemický peeling od lékařské firmy MCCM medical cosmetics.

           

 

Kosmetická ošetření

∞ Anti - aging Caviar Care 

∞ Argan Care with Gold s výplní vrásek 

Hydratační s kyselinou hyaluronovou 

Liftingové s ASC III 

více informací

Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým a my uděláme radost Vám. Za nákup dárkového poukazu dostanete od nás jako dárek jedno z našich ošetření ZDARMA.

Kupte dva dárkové poukazy a druhý máte za polovinu.

více informací

Čistá pleť

BEZ KOMPROMISU

Co se v široké veřejnosti neví 

chemický peeling dokonale čistí pleť !

Úspěšně léčí akné !

více informací