Ošetření pupínků, teček, nečisté pleti 

Co se v široké veřejnosti neví - chemický peeling dokonale čistí pleť. Po dokonalém vyčištění je pleť nejlépe připravena na kosmetické kůry a omlazovací metody.  Je neinvazivní rychlý a účinný postup používaný k omlazení – rejuvenaci.

          

Efektivně řeší celou řadu problémů a defektů na pokožce – vrásky, mimické vrásky, pružnost a pevnost, pigmentové skvrny, akné. Vhodný pro všechny, kdo očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti. Pleť je viditelně hladší, vyhlazená, vypnutá, hydratovaná a barevný tón pleti je sjednocený.

Chemický peeling je velmi bezpečnou a zároveň účinnou léčebnou a zkrášlovací metodou, která mnohdy nahrazuje mnohem finančně nákladnější ošetření. Lze ho kombinovat také s řadou dalších omlazovacích metod např.  liftingovými a anti-age maskami, botox maskami, ultrazvukem apod. Po chemickém peelingu je pleť na tyto omlazovací metody nejlépe připravena a dokonale vyčištěna. Peelingem ošetřujeme obličej, krk, dekolt, kruhy pod očima, záda, hřbety rukou, lokty.

Co se v široké veřejnosti neví - peeling léčí akné. Jedná se o nejvhodnější metodu u velmi mastné pleti a pleti s akné. Vyhlazuje jizvičky po akné.

    

Jak působí chemický peeling  zobrazit    zavřít x

Chemický peeling odlučuje buňky, jež mohou a mají být odstraněny. Působí tak, že narušuje  “buněčné pojivo”, které udržuje staré buňky na pokožce a brání tak pronikání hydratačních a výživných přípravků. Tak otvírá cestu následně aplikovaným kosmetickým přípravkům, jež pak mohou pronikat do hlubších vrstev pokožky jako jsou například oblasti, kde se nachází kyselina hyaluronová. Zvyšuje schopnost pleti zadržet hydratační složky kosmetických přípravků. Proto byl v poslední době zaznamenán velký zájem o účinky chemického peelingu. Doporučuje se zopakovat 2-3 ošetření po 2-4 týdnech.

Popis ošetření chemickým peelingem.  zobrazit    zavřít x

Před ošetřením dermokosmetička diagnostikuje stav pleti, upřesní a vysvětlí typ ošetření a cenu. Ošetření trvá přibližně 40-60 minut, kdy je nejdříve pleť odlíčena, vyčištěna. Následně je proveden chemický peeling, neutralizace, aplikace speciální pleťové masky. Po ošetření je pleť chráněna krémem se slunečním faktorem 50+. Výsledky jsou viditelné od prvního ošetření. Odborná dermokosmetička Vám napíše „recept“ jak se o svou pleť co nejlépe postarat i doma po peelingu.

Jak působí chemický peeling na akné, maz a jeho tvorbu?  zobrazit    zavřít x

Mezi profesionální, velmi moderní, prostředky pro léčbu akné a mastné pleti náleží chemickému peelingu. Jedná se o nejvhodnější metodu u velmi mastné pleti. Doporučené jsou  koncentrace okolo 20 - 25% kyseliny azelaové a salicylové s pH 1,3-1,7. Nižší koncentrace mají díky zvýšenému pH slabší efekt, naopak vysoké koncentrace (nad 40%) jsou příliš dráždivé. Maz o pH 4 – 5,5 reaguje s kyselinou za vzniku rozpustných solí. Peeling léčí akné dvojím účinkem - mazoregulačním a antioxidačním. Udržuje pod kontrolou množení bakterií přítomných v komedonech. Působí protizánětlivě a napomáhá mírnit zánět při akné.                     

 Po kliku se zobrazí ceník

Ceník chemického peelingu

Omlazení pleti, odstranění akné a pigmentace

Ošetření obličeje včetně aplikace masky 1.200 Kč

Zakoupením balíčku 3 ošetření za 3.000 Kč ušetříte krásných 600 Kč + dárek 690 Kč lifting  ultrazvukem = celkem ušetříte 1.290 Kč

Ošetření obličeje, krku a dekoltu včetně aplikace masky 1.600 Kč

Zakoupením balíčku 3 ošetření za 4.000 Kč ušetříte krásných 800 Kč + dárek 690 Kč lifting  ultrazvukem = celkem ušetříte 1.490 Kč

Odstranění akné a pigmentace na zádech

Ošetření horní poloviny zad 1.200 Kč

Zakoupením balíčku 3 ošetření za 3.000 Kč ušetříte krásných 600 Kč

Ošetření celá záda 1.900 Kč

Zakoupením balíčku 3 ošetření za 5.000 Kč ušetříte krásných 700 Kč

Omlazení hřbetů rukou

Cena ošetření 900 Kč

Zakoupením balíčku 3 ošetření za 2.000 Kč ušetříte krásných 700 Kč

 

Kosmetická ošetření

∞ Anti - aging Caviar Care 

∞ Argan Care with Gold s výplní vrásek 

Hydratační s kyselinou hyaluronovou 

Liftingové s ASC III 

více informací

Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým a my uděláme radost Vám. Za nákup dárkového poukazu dostanete od nás jako dárek jedno z našich ošetření ZDARMA.

Kupte dva dárkové poukazy a druhý máte za polovinu.

více informací

Čistá pleť

BEZ KOMPROMISU

Co se v široké veřejnosti neví 

chemický peeling dokonale čistí pleť !

Úspěšně léčí akné !

více informací