Mezoterapie s kosmetickým přístrojem Mesopen

Mezoterapie je jedno z velmi účinných anti-agingových ošetření s liftingovým efektem, při kterém se speciální výživné a regenerační roztoky s vysokou koncentrací vitamínů, aminokyselin, koenzymů, peptidů a kyseliny hyaluronové aplikují pomocí mezoterapie přímo do pokožky. Jedná se o minimálně invazivní metodu, která přirozeně podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, vypíná kůži a vyrovnává povrchové vrásky.

Mezoterapie zpevňuje ochabující pokožku, lehkým vyplněním objemu tváří současně podporuje mladistvý a odpočatý výraz velmi jemně a přirozeně.

Účinky mezoterapie jsou viditelné ihned po zákroku. Pro dlouhodobé udržení efektu je doporučeno zopakovat sérii ošetření dle doporučení dermokosmetičky.

Jaký je estetické výsledek mezoterapie?     zobrazit   zavřít  x

Mezoterapie aktivuje činnost fibroblastů (zárodečných buněk), tím zlepšuje regeneraci a hydrataci pokožky. Mezoterapií lze zjemnit či vyhladit jemné až středně hluboké vrásky obličeje, krku, dekoltu. Zlepšuje rovněž strukturu pokožky hřbetů rukou a vypíná ji. Úspěšně je využívána ke zpevnění kontur obličeje.

Jaký je průběh ošetření? zobrazit   zavřít  x

Před ošetřením je oblast důkladně očištěna a dezinfikována. Mesopenem je aplikován roztok do střední vrstvy kůže (tzv. mezodermu), tedy přibližně do hloubky 3mm. Vpichy jsou téměř nebolestivé právě z důvodu extrémní tenkosti použitých jehliček. Pokud je klient citlivý na bolest, je možno provést přípravu před zákrokem aplikací znecitlivujícího krému. K ideálnímu účinku je vhodné kůru 2-3x opakovat s 3-4 týdenním odstupem.

Jaké látky se užívají k mezoterapii?   zobrazit   zavřít  x

Omlazující a podpůrné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin, enzymů a stopových prvků k podpoře metabolizmu pokožky, regeneraci buněk a syntéze kolagenu.

Pokud je pokožka vysušená a chceme-li vypnout i drobné vrásky je vysoce účinná mezoterapie s obsahem kyseliny hyaluronové. Vede k intenzivní hydrataci s následným vypnutím a zpevněním pokožky.

Je výsledek mezoterapie trvalý?    zobrazit   zavřít  x

Mezoterapie má silný účinek. Patří k podpůrným metodám, jejichž efekt se prodlužuje postupným dávkováním, které dlouhodobě aktivuje kožní buňky, kolagen a revitalizuje kožní povrch. Maximální efekt je patrný krátce po zákroku, a proto bývá využíván u příležitostí svateb, oslav narozenin nebo před vystupováním na veřejnosti.

Lze mezoterapii kombinovat s jinými metodami?     zobrazit   zavřít  x

Kombinace s dalšími metodami např. ultrazvukovým liftingem podpoří efekt plánovaného zákroku k dosažení svěžího a přirozeného vzhledu.

Jaké mohou být nežádoucí účinky mezoterapie?     zobrazit   zavřít  x

Rekonvalescence po mezoterapii je velmi individuální dle rozsahu zákroku a typu pokožky. Standardně se může klient zařadit do běžného společenského a pracovního života zpravidla druhý den. Někdy může přetrvávat mírný otok ošetřené oblasti, ojediněle může vzniknout i několik drobných modřinek, které se do několika dnů vstřebávají.

Bezprostředně po ošetření a následné dva dny je vhodné se vyvarovat intenzivnímu slunění a při slunečním záření používat vysoké ochranné faktory- SPF 50.

   Po kliku se zobrazí ceník

Ceník mezoterapie

Cena ošetření je dle množství a použitého materiálu, rozsahu a času ošetření

Mezoterapie od 1500,- dle množství aplikované látky a času aplikace

Kosmetická ošetření

∞ Anti - aging Caviar Care 

∞ Argan Care with Gold s výplní vrásek 

Hydratační s kyselinou hyaluronovou 

Liftingové s ASC III 

více informací

Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým a my uděláme radost Vám. Za nákup dárkového poukazu dostanete od nás jako dárek jedno z našich ošetření ZDARMA.

Kupte dva dárkové poukazy a druhý máte za polovinu.

více informací

Čistá pleť

BEZ KOMPROMISU

Co se v široké veřejnosti neví 

chemický peeling dokonale čistí pleť !

Úspěšně léčí akné !

více informací